Modlitby pro svět

Sekce:   Home >> Ananda komunity >> Modlitby pro svět

MODLITBY PRO SVĚT

dnes chci s vámi sdílet novou iniciativu Anandy Village, za kterou stojí Jyotish a Devi, duchovní ředitelé Anandy ve světě, a nazvali ji Buď bojovníkem světlaJde o živé vysílání, které začne tento čtvrtek 26.3.2020, v 16 hodin SEČ, a bude trvat 30 minut.

Bude to společné setkání k posílení světla ve světě. Krátká promluva a meditace ukončená společnou afirmací a vizualizací pro požehnání světa.

Každý je vítán. Prosím, sdílejte tuto událost s kýmkoliv.

Společně můžeme pomoci a přinést světlo a uzdravení světu.

Iniciativa potrvá každý čtvrtek až do 27.8. 2020. Na této adrese
https://www.ananda.org/be-a-warrior-for-the-light/ je možné požádat o pravidelné připomenutí emailem v den konání události.

Půjde o tuto v afirmaci:

Boží světlo je uvnitř mne a kolem mne. S mečem víry v ruce, s Boží láskou v srdci jsem bojovník světla. Spojuji se se svými bratry a sestrami kdekoliv, abych překonal strach vírou, nenávist láskou a nemoc zdravím. Naplňme svět Božím světlem. 

PRAYERS FOR THE WORLD
On Thursday 26 March, Nayaswami Jyotish and Devj will launch the global prayer campaign “Be a Warrior for the Light”.  It will be broadcast worldwide. In Italy it will be at 16:00 (we will let you how to connect).
At this link you will find the prayer-affirmation that Jyotish and Devj suggested  us to practice

the afirmation: “God’s light is within me and around me. With the sword of faith in my hand, with the love of God in my heart, I am a warrior of light. I join my brothers and sisters everywhere to overcome fear with faith, hatred with love, and disease with health. Let us fill the world with God’s light.

https://www.ananda.org/be-a-warrior-for-the-light/
We invite you to share this initiative, every thursday till 27.8.2020.

May each of us be a channel for the Light!  Om Shanti Shanti 

Zpět