Facebok sdílet

Cecilia Sharma v Praze

Sekce:   Home >> Učitelé z Anandy v Praze >> Cecilia Sharma v Praze

V červnu 23., 2016 ve čtvrtek večer do centra Lotus, v Praze 1, mezi nás zavítala milá návštěva z Anandy Cecilia Anouschka Sharma. Strávili jsme společně krásný, energeticky nabitý večer o léčivých technikách Paramhansa Jóganandy. Večer zahájila zpěvem Kosmických písní podle Jóganandy s doprovodem harmonia.

 

CECILIA se narodila v Itálii a do Anandy Assisi přišla v roce 1997. Svámí Krijánanda ji požádal na začátku roku 2004, aby přijela do Indie a pomáhala tam se založením komunity Ananda. Od té doby žije v Indii a pod jeho přímým vedením pomáhala při zakládání nové komunity a následovala Svámí Krijánandu na jeho cestách po Evropě a Americe.

 

Se svým manželem Vivekem sdílí Jóganandova učení v oblasti Nového Dillí. Vede meditační skupiny v severní Indii v Chandigarhu a ve střední Indii ve Gwalioru, vyučuje meditační techniku Krija jógy. Pro policii na Indo - čínské hranici vyučuje se svým manželem Jóganandovy techniky, které zmírňují stres.

 

Specializovala se na Jóganandovy léčivé techniky a vede skupinu Ananda v Indii, která se zaměřuje na léčivé modlitby. V září 2014 pomáhala spolu s manželem se založením charitativní nadace Jóganandy pro lidi bez přístřeší.

 

Na setkání jsme se učili jak si udržet vysokou energii a zůstat ve Světle; uzdravování pomocí léčivých technik na dálku podle Paramhansa Jóganandy; jak se zbavit starých zvyků a upevnit nové, použitím afirmací. Afirmace mají sílu vnést do našeho života hluboké změny na hmotné úrovni i na úrovni duchovní.

Strávili jsme společně inspirativní večer naplněný jejím italským temperamentem .

Zpět